Wybrano Prorektorów na kadencję 2016-2020

W środę, 5 maja, wybrano Prorektorów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Kierowników Centrum Kształcenia Podyplomowego na kadencję 2016-2020.
W środę, 5 maja, wybrano Prorektorów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Kierowników Centrum Kształcenia Podyplomowego na kadencję 2016-2020.

Dr hab. Wojciech Braksator został wybrany na Prorektora ds. Klinicznych, Inwestycji i Współpracy z Regionem, prof. dr hab. Andrzej Deptała będzie pełnił funkcję Prorektora ds. Kadr, prof. dr hab. Barbara Górnicka – Prorektora ds. Dydaktyczno-Wychowawczych, a dr hab. Jadwiga Turło – Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą.

Kierownikiem Centrum Kształcenia Podyplomowego wybrany został na drugą kadencję prof. dr hab. Bolesław Samoliński, jego zastępcą zostanie – prof. dr hab. Maciej Słodkowski, który będzie pełnił tę funkcję również drugą kadencję.

Nowe władze rektorskie obejmą swoje funkcje 1 września 2016 roku.

Fot. Michał Teprek