Zaproszenie do złożenia oferty na badanie sprawozdania finansowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Warszawski Uniwersytet Medyczny zaprasza do złożenia oferty na badanie sprawozdania finansowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za 2016 r.

Termin składania ofert - do 21.10.2016 r.
Termin realizacji zamówienia od dnia zawarcia umowy - do dnia 30 kwietnia 2017 r.

Treść zaproszenia w PDF
Treść zaproszenia w WORD

Niezbędne załączniki:

Załącznik nr 1 - Założenia do oferty na badanie sprawozdania finansowego
Załącznik nr 2 - Formularz oferty dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Załącznik nr 3 - Umowa o badanie sprawozdania finansowego
Załącznik nr 4 - Oświadczenie dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z p. o. Zastępcy Kwestora WUM ds. Księgowości - Barbarą Wawrzycką, tel. 22 57-20-412, e-mail: barbara.wawrzycka@wum.edu.pl, celem udostępnienia kompletu materiałów do sporządzenia i złożenia oferty.