Wizyta delegacji z Iranu

27 stycznia 2017 r., w siedzibie naszej Uczelni odbyło się spotkanie z delegacją Iranu, w trakcie którego omówiono szczegóły przyszłej współpracy i wymiany akademickiej.

Kooperacja obu szkół wyższych obejmować będzie wymianę naukowców, studentów, doktorantów, współpracę naukową, organizację warsztatów oraz wymianę materiałów naukowych, publikacji i informacji, jak również wspólne kursy nauczania.

W spotkaniu uczestniczył Pierwszy Radca Islamskiej Republiki Iranu w Warszawie - Hossein Karimi i przedstawiciele Ahvaz Jundishapur University of Medical Sciences: Rektor – Dr Esmaeil Idani i Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą – Dr Ata A. Ghadiri. WUM reprezentował Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju - prof. Krzysztof J. Filipiak, Koordynator Pionu ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju - Michał Cegiełkowski, Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą – Lidia Przepióra-Dziewulska.

Delegacja Iranu gościła również w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby.

Fot.: Jarosław Oktaba