Nabór wniosków o przyznanie grantu w projekcie "Wspieranie procesów konsolidacji uczelni"

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza szkoły wyższe do składania wniosków o przyznanie grantu na wsparcie procesu konsolidacji, w ramach projektu pozakonkursowego pt. „Wspieranie procesów konsolidacji uczelni” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jednocześnie informujemy, że szkoły wyższe, które pozytywnie przejdą proces oceny wniosków i zostaną z nimi podpisane umowy o powierzenie grantu, będą mogły wnioskować o środki na wsparcie procesów restrukturyzacji zatrudnienia wynikających z konsolidacji, tj. podniesienie kompetencji kadry, przekwalifikowanie a także ułatwienie znalezienia pracy, w ramach projektu pozakonkursowego Wspieranie procesów restrukturyzacji zatrudnienia w ramach konsolidacji uczelni, realizowanego przez MNiSW.

Szczegółowe informacje: https://www.nauka.gov.pl/projekty-i-inicjatywy/wspieranie-procesow-konsolidacji-uczelni-w-ramach-dzialania-3-4-zarzadzanie-w-instytucjach-szkolnictwa-wyzszego.html

Osoba do kontaktu w sprawie powyższego konkursu:

Adam Rowicki, Dział Wsparcia Projektów WUM, tel. 022 572 07 20, e-mail: adam.rowicki@wum.edu.pl